Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

31 Mayıs 2013 Cuma

Taksim Gezi Parkı

3 gündür süren  eylemine katılmamak elde değil. Ağaçların yerlerinden sökülüp, insanların nefes almaya , yeşil görmeye gittiği parklardan ağaçları sökemezsiniz.Başbakan 3-5 kişi orada toplanmış demiş o üç beş kişi yarının milyonları olacak bu şekilde siyaset yaparsanız. Umarım öyle olur, bu eylem birşeylerin değişmesi gerektiğini olayın sadece sökülen ağaçlar olmadığını anlatır. Gözü kapalı, herşeyden bir haber medyaya ve başımızdakilere.
Batsın Avm'leriniz beton yığınlarınız .Parklar bahçeler olmasa nasıl severim çiçekleri?Her zorluğa direnen inadına büyüyen iki fidan.


2 yorum:

  1. HAKLISIN CANIM,
    BAŞBAKANIN AKLI FİKRİ UZUN KATLI BETONERME BİNALARDA. YAVAŞ YAVAŞ YOK OLMAYA HAZIRLATIYOR. SÖYLENECEK SÖZ, KELİMELERİN KİFAYETSİZ KALMASI CABASI.
    NE ZAMAN KENDİ YOK OLACAK MERAK KONUSU...

    YanıtlaSil
  2. bir haber kanalı bile canlı yayın yapmıyor şaşkınım aslında şaşkın değilim üzgünüm, karamsarım

    YanıtlaSil

yorumlarınız benim için çok önemli :) yorum yapan herkeseee kocamannn teşekkür :)) Blogunuz yoksa ya da gmail adresiniz "yorumlama biçimi" kısmından "adı/url" yazan seçeneği seçin adınızı yazın, url kısmını boş bırakın yorumunuzu yazıp yayınlayın. Yorumlarınız denetimden geçtikten yayınlanacaktır.